Aktualności
Drużynowy Rodzinny Turniej Szachowy

15 lutego 2024r. w MDK nr 1, po raz ósmy, odbył się Drużynowy Rodzinny Turniej Szachowy. Drużyny były dwuosobowe: uczestnik zajęć sekcji szachowej MDK nr 1 i dorosły członek rodziny. W turnieju wzięły udział 22 drużyny.

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze. Turniej odbywał się na dystansie 7 rund i był rozgrywany tempem szachów szybkich. Pojedynki były bardzo emocjonujące, do ostatniej rundy trwała walka o podium.

Zwycięstwo w turnieju, z dorobkiem 11 punktów, odniosła drużyna Beaty Skwarczyńskiej, która wyprzedziła drużynę Patryka Dembicza dopiero punktacją pomocniczą. Trzecie miejsce, z dorobkiem 10 punktów zajęła drużyna Stanisława Romanowskiego. Indywidualnie zwycięzcy wykazali się mistrzowską formą.

Szachownicę Uczestnika zajęć wygrał Patryk Dembicz, na szachownicy Seniora bezkonkurencyjny okazał się Marcin Skwarczyński. Obaj panowie wygrali wszystkie partie.

GRATULUJEMY !!!!!

Media społecznościowe

Zapraszamy na nasze media społecznościowe, gdzie dostępna jest fotorelacja z turnieju.