III PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ NAUCZYCIELI „NA MARGINESIE” pod hasłem „Bez granic”

Zapraszamy na III Przegląd Twórczości Artystycznej Nauczycieli połączony z wykładem dr Łukasza Zimnocha, który odbędzie się 15-12-2022 r. w naszym MDK nr1 w Bytomiu. Termin nadsyłania prac i zgłoszeń upływa: 09-12-2022 r.
Regulamin dostępny pod linkiem:
Serdecznie zachęcamy do udziału. Poniżej kilka informacji związanych z prelegentem.
Gawęda „Jacy Ślązacy?”
Życiowymi autostradami poruszają się pieniądze, popularność i pozycja. Gdzieś nieopodal na drogach polnych można spotkać przyjaźń, pogodę ducha i prostotę spraw najważniejszych. W moim życiu krzyżują się autostrady i polne drogi. Co na nich spotkałem? Z kim rozmawiałem? Co mnie uradowało, a co zasmuciło?
„Jacy Ślązacy?” – stanowi próbę odpowiedzi jakie największe zalety i wady mamy, my Ślązacy.
dr Łukasz ZImnoch – Prezes Stowarzyszenia WRAZIDLOK, pomysłodawca Szlaku Magnatów Przemysłowych, realizator widowisk multimedialnych w tym mappingowych, koncertów, pokazów mody, rzecznik prasowy koncernu energetycznego, wyróżniony nagrodami indywidualnymi za osiągnięcia w obszarze Public Relations („Miód” wyróżnienie nadawane przez „Dziennik Zachodni”, dziesiątka najlepszych rzeczników miesięcznika „Home & Market” w roku 2011). Autor dwóch książek: „Marketing dla naukowca i inżyniera” i „Po przebudzeniu”. Stypendysta marszałkowski w 2022r. w dziedzinie kultury. W 2022r. otrzymał “Grację” nagrodę gminy Świerklaniec przyznawaną za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej. W 2022r. otrzymał także dyplom Marszałka Województwa Śląskiego za zasługi w rozwoju turystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *