Aktualności
Kolejne sukcesy!

Kolejne sukcesy!

SUKCES !!!!!! BRAWO !!!!!
Uczniowie z Teatru „Małe ERATO” zostali przygotowani przez p. Danutę SZYMCZYK do castingu na role dziecięce w Teatrze Śląskim w Katowicach. I WYGRALI!!! Można ich podziwiać w pięknym spektaklu „WUJEK 81”, gdzie mają okazję zaprezentować się u boku wspaniałych zawodowych aktorów !!! Należy zaznaczyć, że widowisko wyreżyserował ROBERT TALARCZYK. Widzowie nagrodzili wykonawców gromkimi owacjami (na stojąco)!!! Uczniami, którzy zaistnieli na scenie TEATRU WYSPIAŃSKIEGO są ; KLARA SITKOWSKA I TYMON CHROBAK . 
Jeszcze kilka słów podziękowań dla Pani Danuty Szymczyk od Rodziców wychowanków .
Z tego  miejsca, pragnę Pani przesłać podziękowania i podzielić się radością, która nas spotkała przy okazji współtworzenia tego spektaklu.
Odczucia były nieopisywalne. Nie będę już wspominać ile łez wylaliśmy i ile wzruszeń przeżyli nasi bliscy.    Jeśli dostaje Pani życzenia, by spełniały się Pani zawodowe aspiracje, to mogę powiedzieć, że Pani praca w przypadku Klary się ziściła i Pani praca jako pedagoga przyniosła tak piękne owoce. Nie tylko na deskach tego teatru, ale i w naszych sercach. Dziękujemy bardzo, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w codziennej pracy.
mama i tata Klary
Angelika Tomczak i Artur Sitkowski