Konkurs na świąteczną kartkę z życzeniami w języku angielskim

Międzyszkolny konkurs na Kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim

Zapraszamy uczniów klas 1-3 szkół podstawowych do udziału w konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim!

Przypominamy:

• Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną kartkę,
  • Technika wykonywania prac jest dowolna, maksymalny rozmiar kartki świątecznej A5.

Ogłoszenie wyników nastąpi 18 grudnia (po godz. 18.00). Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie MDK nr 1 i FB

Wystawa prac konkursowych zostanie zorganizowana w holu MDK 1.

Wręczenie nagród nastąpi w dniu 20 grudnia o godz. 17.00 w Sali Kameralnej Młodzieżowego Domu Kultury nr 1.

Życzymy powodzenia!

UWAGA!

Prace należy składać do 15 grudnia!

Prace można składać osobiście w sekretariacie Młodzieżowego Dom Kultury nr 1 w Bytomiu,  w godzinach od 8.30 do 16.30 lub wysłać pocztą na adres Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu ul. Powstańców Warszawskich 12 , 41-902 Bytom ważny jest termin dotarcia pracy do placówki).

Regulamin konkursu na kartkę bożonarodzeniową