Aktualności
Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi

W dniu 11 listopada 2022 roku, w siedzibie hali MOSiR w Czeladzi, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czeladzi w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi.

MDK nr 1 Bytom reprezentowało 17 zawodników: Frydel Aleksandra, Malwina Wilk, Yarychevska Daria, Żychowska Maja, Dembicz Kacper, Dembicz Patryk, Hachuła Józef, Hachuła Stanisław, Matys Adam, Mikucki Igor, Motyka Jakub, Musiał Michał, Romanowski Stanisław, Vintskovskyi Denys, Yarychevskyi Piotr, Zając Mateusz, Żychowski Bartosz,

Dla naszych zawodników był to udany występ.

Nasze Juniorki młodsze stanęły na podium. W grupie do lat 11 Maja uplasowała się na II miejscu. W grupie do lat 14 Malwina zajęła II, a Ola III miejsce. Daria, w klasyfikacji kobiet zajęła IV miejsce.

W grupie juniorów do lat 8 Staszek uplasował się na V pozycji, a w grupie do lat 14 Kacper uplasował się na VI miejscu.