Aktualności
X jubileuszowy Turniej szachowy CIDERSZACH

W dniach 10-11 grudnia 2022 roku, w siedzibie Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie odbył się X jubileuszowy Turniej szachowy CIDERSZACH, w którym juniorzy MDK nr 1 Bytom mieli okazję spróbować swoich sił z seniorami, zdobywając cenne doświadczenie.

Nasz Dom Kultury reprezentowało trzynastu zawodników: Adamik Mateusz, Jaskulski Filip, Księżopolski Grzegorz, Markowski Tymon, Mikucki Igor, Motyka Jakub, Musiał Patryk, Yarychevska Daria, Yarychevskyi Piotr, Żychowska Maja, Żychowski Bartosz, Stanisław Romanowski, Denys Vintskovskyi.

Dla naszych zawodników był to udany występ. W klasyfikacji Kobiet Daria zajęła II miejsce, w klasyfikacji juniorów do lat 14 Tymon zajął I miejsce, a Filip III. Ponadto Filip zdobył IV kategorię.