Sileziany 2021

Sileziany 2021 – Wyniki

Pewnie już z dużą niecierpliwością czekacie na wyniki SILEZIANÓW Mieliśmy bardzo intensywny czas, ponieważ przeprowadzaliśmy się do naszej “starej” siedziby, która po generalnym remoncie wygląda teraz rewelacyjnie!!!

Wystawa pokonkursowa już jest dostępna w Galerii “Pod Sztrychem” w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 (Bytom, ul. Powstańców Warszawskich 12) od wtorku do piątku można oglądać wystawę w godzinach : 16.00 -18.00.

“ZŁOTY WĄTEK” – statuetki i nagrody wręczymy w połowie grudnia, ze względu na panującą pandemię skontaktujemy się z laureatami i przekażemy termin uroczystości.

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Bytom.

WYNIKI

XIII Międzynarodowego Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej „SILEZIANY”:

1 NAGRODY

– Piotr Sękowski lat 7 – SP Iłowa

– Natasza Komraus lat 10 – Siemianowice Śląskie, CK ,

– Zofia Zubelewicz lat 10 – Tychy , MDK nr 1

– Paweł Jarlaczyński lat 10 – Tychy , MDK nr 1

– Filip Gabrysiak lat 11 – PSP Chwałowice

– Maja Wajda lat 11 – Gliwice, MDK

– Lidia Grec lat 11 – Gliwice, MDK

– Julia Lachawczak lat 11 – Katowice, Pałac Młodzieży

– Jagoda Kita lat 12 – Siemianowice Śląskie, CK,

– Dokia Nakhod lat 12 – Kraków, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży,

– Alicja Kopacz lat 13 – Kraków, MDK

– Wiktoria Jopek lat 15 – Katowice, Pałac Młodzieży

– Martyna Witkowska lat 15

– Jakub Bukała lat 19 – Tarnów, Zespół Szkół Plastycznych

– Dawid Wielgus lat 19 – Tarnów, Zespół Szkół Plastycznych

– Barbara Herisz lat 19 – Bytom, MDK nr 1

– Anna Bajon lat 21 – Polkowice, Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne „IKAR”

– Wiktoria Rutka lat 24 – Katowice

2 NAGRODY

– Magda Matuszewska lat 5 – Świdnica, MDK

– Maria Stopa lat 6 – Warszawa Przedszkole 249

– Ania Wesołowska lat 6 – Sosnowiec

– Barbara Ślusasz lat 7 – Kraków, MDK

– Antoni Kopacz lat 8 – Kraków, MDK

– Hanna Mazurkiewicz lat 10 – Lublin, MDK

– Julia Simlat lat 10 – Świdnica, MDK

– Marek Gorawski lat 10 – Gliwice , Szkółka plastyczna, studio „mARTa”

– Lena Rezler lat 11 – Polkowice, Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne „IKAR”

– Hania Słabikowska lat 11- Gliwice, Szkółka plastyczna i galeria „Za Drzwiami”

– Barbara Szymańska lat 11 – Lublin, MDK

– Milena Kijek lat 11 – Świdnica, MDK

– Alicja Segiet lat 11 – Bytom, SP 5

– Natalia Wacławik lat 12 – Kraków, CK Podgórze

– Emilia Szlęk lat 13 – Katowice, Pałac Młodzieży

– Alicja Grzesiek lat 15 – Gliwice , Szkółka plastyczna, studio „mARTa”

– Aleksandra Żemła lat 18 – Katowice, Pałac Młodzieży

– Agnieszka Zgraja lat 18 – Gliwice, MDK

3 NAGRODY

– Agatka Wesołowska lat 8 – Sosnowiec

– Maria Bukowiec lat 8 – Gliwice , Pracownia Plastyczna Studio ACM

– Nina Burgiel lat 8 – Bytom, SP 45

– Maja Myszkowska lat 9 – Gliwice, MDK

– Monika Dynowska lat 10 – Zamość, „Drukarnia Wyobraźni”

– Natalia Strzelczyk lat 15 – Świdnica, MDK

– Joanna Jeżewska lat 18 – Gliwice, MDK

– Zuzanna Knapik lat 19 – Lubin, CDT

Kwalifikacje do wystawy:

  • Bytom – Kamila Nowak lat 21
  • Bytom SP 45 – Amelia Adamczyk lat 8
  • Bytom SP 45 – Maja Grzenia lat 7
  • Bytom SP 45 – Zofia Bogacka lat 9
  • Bytom SP 45 – Elena Iwan lat 9
  • Ciecierzyn, Jakubowice Konińskie SP- Maria Massalska lat 10
  • Elbląg, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 4 – Julia Czarnecka lat 11
  • Elbląg, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 4 – Natalia Czarnecka lat 15
  • Glisne, SP – Małgorzata Karpierz lat 12
  • Raba Niżna SP – Karina Kościelniak lat 11
  • Gliwice , Pracownia Plastyczna Studio ACM – Jan Piłat lat 11
  • Gliwice , Pracownia Plastyczna Studio ACM – Maria Szczurowska lat 12
  • Gliwice, Szkółka plastyczna i galeria „Za Drzwiami” – Wojtek Frycz lat 11
  • Gliwice, Szkółka plastyczna i galeria „Za Drzwiami” – Natalia Kowalczyk lat 14
  • Gliwice, Szkółka plastyczna i galeria „Za Drzwiami” – Ewa Krajewska lat 6
  • Gliwice, MDK – Magdalena Kubec lat 11
  • Gliwice, MDK – Antonina Pyć lat 9
  • Gliwice, MDK – Maria Maziarz lat 12
  • Gliwice, MDK – Aleksander Stachowski lat 17
  • Gliwice, MDK – Zofia Musz lat 15
  • Gliwice, MDK – Laura Szaroń lat 9
  • Katowice, Pałac Młodzieży – Martyna Błahut lat 12
  • Katowice, Pałac Młodzieży – Eleonora Tuzimek lat 11
  • Katowice, Pałac Młodzieży – Wiktoria Połowczuk lat 11
  • Katowice, Pałac Młodzieży – Hanna Poduszyńska lat 11
  • Katowice, Pałac Młodzieży – Emilia Klepacka lat 10
  • Kraków, Centrum Kultury Podgórza – Wola Duchacka – Gabriela Lany lat 8
  • Kraków, Centrum Kultury Podgórza – Wola Duchacka – Natalia Wacławik lat 12
  • Kraków, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Oliwia Tkaczuk lat 11
  • Lublin, MDK „Pod Akacją” – Alicja Żyszkowska lat 13
  • Lublin, MDK „Pod Akacją” -Alicja Nóżka lat 12
  • Lublin, MDK „Pod Akacją” -Dominika Momora lat 10
  • Polkowice, TKE „IKAR” – Patrycja Skrzydłowska lat 11
  • Poznań, SP 70 – Jan Maciejewski lat 10
  • Siemianowice Śląskie, CK – Dominika Brocka lat 12
  • Siemianowice Śląskie, CK – Dominika Ponitka lat 13
  • Siemianowice Śląskie, CK – Natalia Nowak lat 13
  • Siemianowice Śląskie, CK – Małgorzata Skorupa lat 10
  • Świdnica, MDK – Zofia Mały lat 16
  • Świdnica, MDK – Julia Strzeżek lat 9
  • Świdnica, MDK – Dorota Krawczyńska lat 12
  • Świdnica, MDK – Natalia Ambroży lat 7
  • Świdnica, MDK – Jaśmina Biczysko lat 6
  • Świdnica, MDK – Magdalena Halicka lat 16
  • Świdnica, MDK – Marta Simlat lat 9
  • Świdnica, MDK – Dorota Kowalska lat 10
  • Tarnów, Zespół Szkół Plastycznych – Izabela Ziomek lat 18
  • Tarnów, Zespół Szkół Plastycznych – Martyna Bachara lat 17
  • Tarnów, Zespół Szkół Plastycznych – Justyna Kaczmarczyk lat 16
  • Tarnów, Zespół Szkół Plastycznych – Michalina Odo lat 17
  • Tarnów, Zespół Szkół Plastycznych – Nikola Biel lat 17
  • Tarnów, Tarnowskie Centrum Kultury – Hanna Porębska lat 11
  • Tychy , MDK nr 1 – Szymon Jeliński lat 8
  • Tychy , MDK nr 1 – Nina Lubos lat 8
  • Tychy , MDK nr 1 – Wojciech Kozyra lat 7
  • Tychy , MDK nr 1 – Aleksandra Giel lat 10
  • Tychy , MDK nr 1 – Martyna Guz lat 9
  • Tychy , MDK nr 1 – Nina Krupa lat 9
  • Tychy , MDK nr 1 – Lilianna Kozyra lat 9
  • Tychy , MDK nr 1 – Zofia Kędziora lat 10
  • Zamość, „Drukarnia Wyobraźni” – Lena Wołoch lat 12
  • Zamość, „Drukarnia Wyobraźni” – Kornelia Gajewska lat 17
  • Zamość, Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” – Gabrysia Łoza lat 11
  • Zamość, Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” – Hanna Kudła lat 10
  • Zabrze, OPP 3 – Michalina Sędłak lat 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *