Aktualności
VI Drużynowy Turniej Rodzinny sekcji szachowej MDK nr 1 Bytom

10 marca 2022 roku odbył się VI Drużynowy Turniej Rodzinny sekcji szachowej MDK nr 1 Bytom. W turnieju wzięło udział 21 dwuosobowych drużyn, składających się tradycyjnie
z zawodnika sekcji szachowej MDK oraz dorosłego członka rodziny. Zawodnicy grali na dystansie 7 rund. Wynik drużyny był sumą punktów juniora i seniora.

Po raz szósty I miejsce zajęła zdecydowanie drużyna Patryka Dembicza z wynikiem łącznym 14 punktów meczowych. Walka o pozostałe miejsca na podium była bardzo zacięta. Drugie miejsce zajęła drużyna Patryka Musiała z wynikiem 10 punktów, trzecie drużyna Zbigniewa Wiatrowskiego również z wynikiem 10 punktów. Tytuł najlepszego juniora wywalczył,
z dorobkiem 7 punktów, Patryk Dembicz, drugie miejsce zajął Zbigniew Wiatrowski
(6 punktów), trzecie Kacper Dembicz (6 punktów). Tytuł najlepszego seniora wywalczył Grzegorz Dembicz (6,5 punktu), drugie miejsce zajął Jacek Wichrowski (6 punktów), trzecie miejsce zajął Krzysztof Wilk (5,5 punktu).

Turniej odbył się w bardzo sympatycznej atmosferze.

GRATULUJEMY zwycięskim drużynom oraz dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju.

Do zobaczenia na Indywidualnym Turnieju Rodzinnym.